OÜ Green Oval on asutatud 2003. aastal, kuid  kogemused
Land Rover maastikuautodega ulatuvad aastasse 1996.

Green Oval annab Teie käsutusse aastakümnetega talletatud kogemused ja teadmised ning omandatud oskused, et olla parim partner Teie Land Rover või Range Rover maasturile.

Green Oval on kindel partner Teie Land Roveri ja Range Roveri jaoks sobilike varuosade ning lisavarustuse hankimisel, olles otse mitme tuntud kaubamärgi maaletooja ja edasimüüja.
Aitame leida teile vajaliku osa auto tootmisaastast sõltumata.

Oleme fokuseerunud eelkõige vanematele Land Rover ja Range Rover mudelitele, kuid pakume kõike vajalikku ka kaasaegsete sõidukite omanikele.

Lisaks Land Rover-itele  saame aidata ka Santana ning Iveco Massif maastikuautode omanikke nii vajalike varuosade, lisavarustuse kui remonttöödega.
Oleme Santana ning Iveco Massif originaal varuosade ametlikuks distribuutoriks Soomes, Rootsis ning Baltimaades.

Kirg klassikaliste maastikuautode vastu ja rohkem, kui 10 aasta pikkune kogemus ümberehitus- ja taastamisprojektide koostamisel ning elluviimisel võimaldab pakkuda nende fantastiliste sõidukite elukaare pikendamiseks kapitaal- ja taastusremonti ning restaureerimist.
Loomulikult pakume neile sõidukitele ka igapäevast hooldust ja remonti.

Kasutatud Land Roverit valides anname kasulikke nõuandeid õige valiku tegemiseks. Aitame valida suure hulga Land Roveri ja Range Rover-i mudelite hulgast just Teile sobiliku ning aitame anda ka esmase hinnangu läbi ülevaatuse ja diagnostika juba välja valitud sõidukile.

Pakume maastikusõidu koolitusi nii teoreetilise kui praktilise õppena, et suudaksite oma maastikuautot oskuslikult talitseda ja tunda tema omamise üle uhkust igas olukorras.

Korraldame ka ajaviite- ja firmaüritusi, kus pakume võimalust maastikuautoga kaunist kodumaad avastada või veeta mõnus päev looduses seigeldes.

FIRMAST